| Cristinafgmcriss a întrebat:

Deci am avut un prieten care s-a despartit de mine printr-un mesaj fara sa imi dea o expicatie logica de ce vrea sa se desparte de mine si dupa aceea mi-a dat blook pe toate retelele de socializare si dupa o luna ma deblocat pe Facebook si acum zilele astea mi-a dat din nou cerere si nu stiu xe sa fac saca sa ii accept cererea sau nu.

Răspuns Câştigător
| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Poate si-a gasit pe altcineva atunci si d-aia...
Acum depinde de tine ce vrei sa faci, nu a fost frumos din partea lui gestul ala, trebuia sa-ti spuna in fata. Dar asta e. daca vrei sa mai comunici cu el e alegerea ta.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tipic. I-a fost Rușine sa îți spună in fata ca nu mai da doi bani pe tine. Dacă ii accepți cererea nu faci decât sa confirmi acest lucru. Ce ai mai avea de discutat cu el?

| WaterDrop a răspuns:

Da,da, accepta`i cererea.Cu siguranta te va astepta un viitor luminos.