| Cristinafgmcriss a întrebat:

Hey deci ii o poveste mai complicata, am avut un prieten dar dupa 2 luni s-a despartit de mine printr.un mesaj fara sa imi dea o explicatie si dupa aceea mi.a dat blook pe roate retelele, asta s-a intamplat la inceputul vacantei de vara. Suntem amandoi din aceeasi scoala si asa stiam ca nu mai continua cu scoala dar azi am auzit ca de saptamana viitoare se intoarce la scoala. Si nici nu stiu eu care credeam ca am scapat de el acum iarasi o sa.l vad in fiecare zi. Deja vad ca saptamana viitoare o sa vina la noi in clasa si o sa se dea la colegamea care mi.e si cea mai buna prietena doar ca sa imi faca mie in ciuda, nu stiu cum o sa pot suporta toate astea...

1 răspuns:
| VanesaICSDE a răspuns:

Pai da te si tu la un coleg in fata lui, adica asta as face eu