| тøххynee a întrebat:

Deci am niste casti a4tech cu microfon... sunt foarte bune dar de un timp incoace se aud niste voci in ele... parca o femeie si in barbat poarta o conversatie in alta limba. eu am auzit si de un virus care poate face asta dar nu stiu ce virus.
ce virus este? (cum i se zice )
cum pot sa scap de el? (am dat scanare cu antivirusul, dar nu a mers. am avast)
funda si vot!

1 răspuns:
| ooAndrewoo a răspuns:

Eu cred ca ai vedenii...nu are cum sa se auda in casti voci decat daca le dai u play din media player laughing))