| AnemonaP a întrebat:

Deci am niste ochelari si nu imi mai place rama .as putea cumpara altii fara rama si sa imi puna rama pe care o am ?funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

5 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Da desigur tu iti duci ochelarii vechi si ei iti scoate rama si iti pune lentile noi. Doar daca vrei acceasi rama. Si mama mea si-a schimbat ochelarii dar doar lentilele fara rama. Sper ca te-am ajutat

| AnemonaP explică:

Scuzati'ma am spus gresit Deci am niste ochelari si nu imi mai place rama.as putea cumpara altii fara lentile si sa le pun lentilele de la cei vechi?

| innocentbloodspiller a răspuns:

Nu ai putea cumpara o pereche de ochelari fara rama... aia nu mai sunt ochelari.dar iti poti face o pereche noua de lentile pentru rama veche. nu poti sa iei lentilele tale si sa le pui la o rama noua. they are simply different sizes

| bobocel12 a răspuns:

Cred ca da.

| MisterInstal a răspuns:

Da iti cumperi decat lentilele sau ii faci la comanda