| ZeWsSs a întrebat:

Deci am o mica problema eu am fost combinat cu o fata x si aceasta fata a plecat in italia (acum 3 ani se intampla asta) am fost combinati mult timp si o iubeam si ma iubea dar distanta si-a spus cuvantul si acum sunt combinat cu o fata y, dar fata x s-a intors recent din italia si tot vine la mine si ma ia in brate si ma pupa si alte din astea si eu incerc sa nu o resping sa nu se supere dar aseara ne-am sarutat si cred ca ne-a vazut fata y ce credeti ca ar trebui sa fac...am nevoie de un sfatcrying dau funditata pentru cel mai bun

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Tu trebuie sa stii cel mai bine pe care dintre ele o iubesti mai mult, sa-ti clarifici intai aceasta problema. Apoi, le spui fiecareia adevarul.

| DoarEa_2433 a răspuns:

Pai gandeste-te ca fata X sia spus cuvantu ca nu mai vrea...
eu zic sa continui cu fata ystraight face
poate fata X o sa se mai intoarca in Italia si dupa aia sa nu suferi dpa eawinking
acum faci cum vrei:*
bafta:*