| Trollerul a întrebat:

Deci am o probema destul de delicata, a inceput cand eu si iubita mea ne-am certat din cauza ca eu am o gura mare, o sa zic totul cat de scurt pot ca sa nu ma intind. Fara sa vreau i-am reprosat iubitei mele ca "ea ma iubeste doar in scris caci nu mi-a zis nicidoata in fata ca ma iubeste" a fost groaznic, cand am vazut ca a inceput sa planga am zis ca sunt distrus, au trecut 4 zile si in aceste 4 zile ne-am comportat nu prea bine, adica ea nu s-a comportat ok, am incercat incontinuu sa o impac si ieri mi-a zis ca m-a iertat apoi am avut un moment doar al nostru. Dar tot nu e la fel, ea se comporta destul de rece cu mine si eu incerc incontinuu sa ii fac pe plac dar ea are multe momente cand imi vorbeste in sec si ma evita.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Tu o cunosti cel mai bine, trebuie sa gasesti si alte metode de a o convinge ca nu gandesti asa. Incearca sa o surprinzi cu ceva spectaculos.
Altfel ma tem ca relatia ta merge la vale.

| Trollerul explică (pentru SkyPilot):

Am observat si eu deja ca merge la vale. o sa fac tot posibilul sa rezolv.

| lBroken69 a răspuns:

Te cam duci la vale fratioare. eu as intreba-o ce are si de acolo vezi singur ce se intampla big grin