| Dianka_4924 a întrebat:

Deci, am scris in intrebarea precedenta ca ne-am certat, aseara a venit la mine si ne-am impacat adica, da azi parca nu era el, nu vroia sa vorbeasca macar cu mine, el invata in alt oras si il vad doar simbata si duminica si nici macar nu m-a sarutat, ma rog, o saptamana. Apoi si-a schimbat parola de pe un site(el o avea pe a mea si eu pe a lui)si si-a pus statusul "am fost, eu tu si restul lumii", dar sintem impacati, nu am idee ce se intimpla cu el, nici nu am putut vorbi normal, parca nu-i el, ce mi-ati sfatui? Sa continui sa-i scriu, sau ce sa-i scriu? Ori sa-l las sa se gindeasc un pic, poate se va linisti? Sincer nici nu stiu ce e cu mine, pina acum plingeam ca o prostuta in perna, acum insa parca ma simt mai indiferenta, dar totusi il iubesc numai ca ma doare cind face astfel si nici nu stiu ce sa fac, ma ajutaati?:*(:*sad*(fundita!=*

1 răspuns:
| Dianka_4924 explică:

P. S. vreau sa adaug, m-a sunat deodata dupa ce i-am scris ca de ce si-a schimbat parola, ce are secrete, si a spus ca nu el, un prieten de-a lui, dar totusi dupa cum s-a purtat astazi lasa de dorit:-(