| AnnonymusIsNotAvailable a întrebat:

Deci am si eu o intrebare thinking La baloanele astea normale, cumparate din magazin, dupa ce le umflii si le dezumflii in gura ti se subtiaza vocea? Sau e nevoie neaparat sa fie din alea cu heliu?

3 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Trebuie neaparat sa fie cu heliu pentru ca acesta subtiaza vocea! happy

| yumary a răspuns:

Nu, trebuie ca balonul sa fie cu heliu pentru ati subtia voceahappy

| anyhylator a răspuns:

Trebuie sa fie cu heliu( baloanele din magazin nu contin heliu ci sunt umplute cu aer big grin, cele cu heliu sunt umplute direct la fabricare laughing