| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am si eu o problema...acum ceva timp un baiat ma enerva tare mult...se uita insistent la mine, vb la toti despre mine si in general sa baga in toate... mi-a spus ca ma place iar eu l-am ignorat...ma enervam fff mult cand il vedeam dar de fapt acum nu stiu care erea motivul...nu stiu daca il placeam si ma agitam atat de mult... dar acum ca a plecat in tara ma gandesc tot timpul la el si nu stiu ce sa fac...de cand a plecat nu mai a dat nichi un semn de viata si probabil acum este cu alta...nu stiu, sunt foarta incurcata... ce sa fac?

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Probabil ca este. daca pe tine te enerva multwinking. i-ati gandul, iesi in parc la o plimbarica.ca baiatu e la mii de km distanta.

| Antrax a răspuns:

Asha este aproape intotdeauna nu realizam cat de mult a insemnat cineva pentru noi doar dupa ce nu mai este.

| anne_6845 a răspuns:

happy amuzant.deci u il placeai si inainte numai k nu ti-ai dat seama cu adevarat ce simti pentru el. ti-a zis vre'o prietena sau cineva rau despre respectivul? poate u crezi si in c spun alte persoane despre altii... fa rost de nr de tel al lui.messenger.etc.vezi...poate lui inca ii mai place de tine numai k nu vrea sa te mai deranjeze.sigur ai un prieten care sa te ajute sa faci rostwinking...incearca sa vb cu el.banuiesc ca si u te-ai purtat urat cat timp era in preajma ta

| doareu_1866 a răspuns:

De obicei, cand cineva acorda prea multa atentie unei persoane, acea persoana "se preface" indiferenta. dar de fapt nu este asa. Asta e! nu poti da timpul inapoi!