| costi900 a întrebat:

Deci am si eu o problema sper sa nu radeti de mine :deci astazi am luat niste suplimente pentru masa musculara respectiv 10 pastile bcaa, 25 pastile creatina, 4 batoane proteice si 2 plicuri de energizant cu taurina si problema mea este laughing am fost la baie si am observat o scadere a penisului cam majora cred ca era de vreo 4-5 cm din vedere si cred ca are legatura cu suplimentele astea voi ce ziceti? Va rog frumos nu radeti! happy

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu ai bagat 35 de pastile in tine odata?

| costi900 explică (pentru Cosmin86):

Doamne fereste normal ca nu 35 in ziua aia bagam 5-10 pe intervale...

| Cosmin86 a răspuns (pentru costi900):

4-5 cm e imposibil sa scada, nici de la steroizi nu scade asa. suplimentele sunt doar mancare concentrata, atat si nimic mai mult