| anne_6845 a întrebat:

Deci...am stat cu un baiat 6 luni aproape 7 si dupa ce ne'am despartit(normal ca din cauza mea)straight face am inceput sa stau cu un baiat.in fine am uitat de baiatul ala.si aseara a dormit o prietena la mine si ne plictiseam si i'am zis"hai sa vedem, oare vine mada afara?" pana la urrma am iesit cu ei totul si frumos dar stiti...parca m-am reindragostit. ceva de genu. ce sa fac sa il "recuceresc" aseara s-a purtat foarte frumos cu mine si ink vb prin msj'e. un sfat plssss: X:X:

fundita:X

3 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Pai ce sa zic...inceaarca sa te apropii mai mult de el si vei afla daca si el te mai vreabig grinadik daca v-ati despartit din cauza ta poate ca lui ii pare rauwinking
sfatul meu este sa vb cu el deschis si sa-i sp km sta treaba:X
Succes

| Yang a răspuns:

Daca e din vina ta cel mai important lucru intr-o relatie este sa iti ceri scuze stiu poate ti se pare umilitor dar nu este asa.Si apoi gandeste-te ce iti place la el, cum te simti in compania lui, ce efect au cuvintele sale si asa iti dai seama daca sa stai sau nu.Pentru tine e un joc deocamdata il placi sau nu faci o tragedie din orice dar incearca sa gandesti daca el ti-ar gresi te-ai astepta la scuze nu? tu cu ce esti mai presus de nu o faci?

| Laimy a răspuns:

Ce s-a faci... s-a ii zici ca vrea-i s-a intorci trecutul inapoi, si prin toate intermediile a internetului sau a realitatii s-a ii va uniti din nou.
Incepe a vorbi cu el foarte mult si tot va veni de la sine, prin sms, pe mess, pe telefon, incearca s-a ii acorzi atentie foarte mare. s-a vada el ca nu ai uitat de el. Tot timpu incearca s-a fii cu el, s-a il ajuti in tot ce face, dintii ca prieteni. dupa aia el singur iti va cere relatia inapoi.

SUcces :*