| Robert_Ilin_1998 a întrebat:

Deci am un Nokia 5230 si am descarcat yahoo messenger de pe site-ul lor. Imi introduc id-ul si parola iar cand dau Sign in imi spune:"There is no internet connection. Please try again later" si sa activez internetul pentru aplicatiile java. Cum sa fac asta ?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai wlan sa nu mai zic ca e un telefon praf. Deci singura modalitate e sa iti iei net de la Orange/Vodafone/cosmote sau reteaua pe care esti tu.

| Robert_Ilin_1998 explică (pentru anonim_4396):

Pai am internet de la Vodafone.