| 0hippy0 a întrebat:

de foarte mult timp nu mai pot intra pe messenger..am incercat TOT dar imi apare "We can`t sign you in to Yahoo! Messenger. There might be a problem with your Internet connection..." Internetul merge foarte bine, iar data, ora sunt toate setate.ce pot face?

5 răspunsuri:
| BellaAndreea a răspuns:

Buna! Okey... pai, si mie mi s-a intamplat fix acelasi lucru. Mi-am dezinstalat Yahoo! Messenger-ul si l-am instalat la loc, dar tot nu mergea. Singura solutie este sa-ti insatlezi din nou Windows-ul, sau daca perferi sa intri pe Yahoo! Mail. Sper sa te-am ajutat!

| 0hippy0 explică (pentru BellaAndreea):

Am reinstalat si windou.sul.

| BellaAndreea a răspuns (pentru 0hippy0):

Pai... atunci nu este alta solutie decat sa intri pe Yahoo! Mail...

| Groza_Claudia_1999 a răspuns:

Nu ai intrat o vreme pe yahoo si de aia iti arata asa! trebuie sa intri unde iti creezi contul acolo unde ti l-ai creat! si il restartezi si o sa mearga!

| 0hippy0 explică (pentru Groza_Claudia_1999):

Intram zilnic.iar acum accesez mail-ul dar imi este mai greu asa.