| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

rolling on the floor Deci am vazut 2 dintre cele mai stupide intrebari care au fost puse pe acest site: 1. Pot sa raman insarcinata cu cerneala?
2.Cand fac dus imi place sa trag un partz sa-mi bag debetul in fund, si apoi sa miros degetul,cum scap de obiceiul acesta?

P.S :SPUNETI CARE ESTE MAI IDIOATA,stiu ca si eu sunt c-am idioata ca am postat acest lucru, dar sa fim seriosi ...insarcinata cu cerneala.rolling on the floor, deci cei care au postat acele intrebari sunt cam retardati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!rolling on the floor Asa face lumea din lipsa de ocupatie...Sincer,nu intrebarile sunt retardate, ci aia care le pun happy. Cea mai stupida intrebare : "Buna TPU! Azi noapte, am dormit cu ursuletul meu de plus, si m-a violat!
Nu credeam ca e asa de pervers!
Si daca raman cumva insarcinata, ce sa fac?" rolling on the floor)))))

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru anonim_4396):

Il va naste pe Winnie the pooh Junior rolling on the floor rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

La asta ma gandeam si eu laughing)))).

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu te-ai născut învățată? Oare ai destule informații?
Nu.
Să fie și o bâză, la asta te-ai gândit? Nu mai pune... la vrăjeală.
Ai pocnit de atâta râs.
O seară plăcută.
Pa, pa.

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru Legiuitoarea):

Da,chiar am pocnit de ras rolling on the floor

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

A doua mi se pare penala rau! laughing
Dar si prima e handicapata laughing)

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru SimonaNicoletaღ):

laughing Chiar as vrea sa il intalnesc pe cel care a pus intrebarea a doua...rolling on the floor, si aia cu ursuletul e penala rauuuuuuuu rolling on the floor, nu am mai ras cu o asemena pofta niciodata

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Oameni si fapte
Atat pot spune.
laughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt intrebari puse la misto. Poate pe tine te amuza, dar pe mine ma plictisesc.

| HellGirl666 a răspuns:

Acum că am văzut așa ceva, mă aștept la orice.
Știi tu, prostia nu are limite la unele persoane. ☺

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru HellGirl666):

Ai dreptate, cei care au postat intrebarile astea au sindromul RCPIS(retardati care posteaza intrebari stupide), doar o abreviere.winking

| AndreeutzaDragutzica explică:

Am mai gasit o intrebare stupida : Cand eram mic tatal meu mi-a zis ca am un cuc in pantaloni, m-am uitat pe net sa vad cum arata un cuc si am vazut ca are cioc si pene, cand ii vor creste si cucului meu cioc si pene? rolling on the floor laughing