| Setinfoo a întrebat:

Deci as vrea sa stiu cum fumeaza unii fara sa se vada ca trag in piept, adica eu trebuie sa deschid gura si sa trag aer pe gura sau ei nu trag in piept si as mai vrea sa stiu daca trag din tigara si dupa trag aer pe nas tot in piept ajunge?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

N-o sa fac greseala sa te lamuresc, sa stii.
Fumez de atat de multi ani ca nu mai pot alerga nici 50 de metri,urc in masina ca sa trec strada! Si,nici sa ma las nu pot!
Asa ca,baga-ti mintile in cap si nu mai arde banii de pomana! O sa ajungi un harait care in loc de buna dimineata o sa scoata o tuse si in loc de oxigen o sa respire nicotina si gudroane!
Revino-ti,n-o lua pe drumul asta, nu-ti da nimic, in schimb iti ia multe!

| DNSK a răspuns:

Auzi.nu te prostii cu tigarile! mai bine i-ati ciocolata mancare strange-ti bani de un tricou belea decat sa ii dai pe tigari! iti zic eu ca am 22 de ani.nu te prostii!

| LiviuAlan a răspuns:

Esti fraier de fumezi!