| Daisylutza a întrebat:

Deci am o mica sau mare problemasadWeekend-ul asta am fost intr-o excursie cu majoritatea colegilor mei, si cu prietenul meu cel mai bun, eu am stat cu prietena mea pe penultimul rand, el stand pe ultimul rand in autocar.Fix langa el s-a asezat sora prietenei mele care l-a placut mai demult... Ea s-a culcat cu capul pe umarul lui si mi-a venit asa dintr-o data un sentiment de gelozie acutasad. Credeti ca il plac? Adica sunt invidioasa cand sta cu alte fete si cand colegele mele ma suna ca sa imi spuna ca au vorbit cu el vreo 2 ore la telefon.Adica el este foarte dragut si are mii de talente, doar ca e foarte scundsadSi ca sa revenim...il plac sau doar vreau sa stau mai mult cu el?happy

Răspuns Câştigător
| covaci101 a răspuns:

Numai cine iubeşte poate să aibă asemenea reacţii pentru cel iubit! big grin

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai nu cred ca trebuie sa ne intrebi pe noi asta tu dati seama puneti ordine in gand si sentimente si dati seama ce simti pentru el vb cu el si vezi cum reactionezi

| Daisylutza explică (pentru UbexFlo):

Multumesc de sfaturi!:X

| bustamante a răspuns:

Daisylutza in caz ca nu ai facut sex pana acum ar fi cazul!
Dupa ai sa realizezi totul!
Pune in calcul ce ai de pierdut sau de castigat inainte!

| covaci101 a răspuns:

Mersi şi să ai numai succes în dragoste! applause