| AnaMary01 a întrebat:

Deci, azi m-am certat cu o prietena. Totul incepe asa :
Am iesit pe afara..am fost in locul nostru preferat si am stat vreo 2 ore. apoi vine o tipa aroganta cu care sunt ele ( m-am certat doar cu una, cu cealalta sunt bine, ele sunt surori ) si au inceput sa se ia in brate si chestii din astea.dar cu mine nu face asa niciodata..de obicei se spune Buna cand vii langa un om.dar tipa aia aroganta nu a zis absolut nimic. Apoi m-a sunat mama sa vin acasa ca era noaptea tarziu, si ea a spus sa ne ducem in fata ca ne ajunge ea, ca statea sa mai vorbeasca cu aia! Cand am ajuns destul de departe am strigat-o si pe ea nu o durea nici in cot..eu vreoiam sa plec pentru ca am orgoliu mare, dar sora ei nu ma lasa! Apoi dupa 10 minute vine si ea..Eu si prietena mea nu vorbeam cu ea, si tot ea s-a suparat pe noi. adica ea ne-a lasat balta si pe mine m-a lasat balta ca sa se duca la ea, si tot ea se supara? Ce ma sfatuiti sa fac cu cea?

1 răspuns:
| marin81 a răspuns:

Sa mai cresti un pic laughing/ Acuma serios vorbind, astea sunt niste chestii trecatoare, poate, fetele(surorile) te vad si ele pe tine aroganta/ Vorbeste cu fetele si vezi ce zic/ Infrunta-le direct