| anonim_4396 a întrebat:

Deci azi prietenu meu s-a despartit de mine printr-un mesaj si sunt distrusa tin la el enorm de mult mi-a scris asa frumoasa eu cred ca ar trebui sa punem punct relatiei recunosc ca te plac dar cared ca asa e mai bine. Ce sa fac sa ies din starea asta minute nu am sa sun o prietena mesaje nu am sa ii trimit sa ii spun ce simt ce sa fac sa ies din starea asta?

3 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Dece sa fie mai bine? Renuntand inseamna ca e mai bine? Sau sa lupti sa faci ceva frumos? Incearca sa vorbesti cu amicii tai pe messenger.Altfel,nu stiu...Starea asta care o ai e perfect normala, si primele zile sunt critice.Deci orice a-i incerca sa faci, tot asa te vei simti. Sper sa treci usor, bafta!

| Lala a răspuns:

Incearca sa te linistesti. E clar ca, desi ti-a scris in mesaj ca te place, nu-l interesezi. A spus-o astfel doar pentru ca a incercat sa fie cat mai dragut, n-a vrut sa te raneasca foarte mult. Cel mai bine ar fi sa nu mai suferi si sa-l tratezi cu indiferenta de acum inainte. Incearca sa nu-i arati ca te doare. Stai linistita, la momentul potrivit vei vedea ca vei gasi pe cineva care sa te merite. Fii tare! Succes happy

| Danutz99_3470 a răspuns:

Faza cu minutele e tare rolling on the floor
deci tebuie sa clarifici cu el care e cauza,cine stie poate e o farsa, ce tip de persoana e, daca se desparte printr-un sms, nici nu spune care e cauza si o incheie asa...
P.S. incarca-ti telefonul rolling on the floor