| TakeMeHome a întrebat:

Deci cea mai buna prietena a mea... sa va zic povestea:
Azi am fost la patinoar cu ea si cu un baiat caruia ii zice "frate" dar nu ii e.
Eu cu el suntem doar prieteni...
Ei doi nu ma prea bagau in seama, daca eu ziceam ceva ei nu ma bagau in seama si radeau intruna.
Am inceput sa patineez si dupa aceea m-am asezat pe o banca in colt
Si prietena mea a zis:
"Te rog, da-te mai incolo sa stau eu cu fratioru meu"
Si eu am zis
"Mai bine plec acasa..."
Si am plecat. Cand am intrat pe messenger, ea a inceput cu scandalu' :
"Nu m-ati bagat in seama oricum.oh go onsi doar am plecat "am zis eu.
Dar ea a zis, ca si cand ar fi patinoarul ei:
"Da' nici sa nu mai vi!"
Doamne. ea era si inca este o persoana in care am foarte multa incredere si e absolut totul pentru mine si nu am plans de muult dar acum chiar nu am putut sa nu plang sad.

Răspuns Câştigător
| purpleice a răspuns:

Sincer,nu mi se pare ca iti este prietena adevarata.mai bine incerci sa iti cauti altfel de prieteni.si eu am avut prieteni din astia si am preferat sa scap de ei si sa am prieteni care chiar sa ma inteleaga.nu-ti face griji, fata aceea este imatura si rautacioasa si nu merita prietenia ta.nu mi s-a parut frumos ce ti-a facut.pur si simplu n-o mai baga in seama si imprietenestete cu alti copii si poate o sa-si dea seama ca a gresit.happy

2 răspunsuri:
| miiooo a răspuns:

Las-o in pace, o sa realizeze ca pana la urma tu esti prietena ei adevarata, si nu el.

| adryian a răspuns:

Mymy daca chiar a facut treaba asta te-ai inselat in privinta ei si cred eu ca nu iti este prietena cu adevarat.Prietenii se ajuta nu fac scandal