| Sosssso a întrebat:

Deci de cateva luni vorbesc pe mess cu un tip care am aflat ca este cu mine in liceu, m-am intalnit odata cu el pe hol dar eu nu il stiam ma salutat, ma rog... eu mi-l imaginam altfel dar este foarte frumos ma inteleg foarte bine cu el aseara am iesit si afara dar acum cateva zile mi-a zis ca numai este interesat sa fie cu mine dar eu vreaucrying. ce fac? o las asa sau ce? va rogggg big grin

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Sa o lasi asa oh go on

| Danny a răspuns:

Poti sa incerci sa-i spui mai in gluma mai in serios ca vrei sa fii cu el. Intalniti-va mai des, la un film, la un suc, sau poate cu ceva prieteni comuni din liceu. Poti sa joci si adevar si provocare, si crede-ma ca poti sa afli destule dintr-un simplu joc. big grin

| VirtualDiva a răspuns:

Eu zic să o laşi aşa. Am fost în aceeaşi situaţie ca şi tine dar am facut imensa greşeala să insist şi să îmi fac speranţe după ce el mi-a spus că mai mult decât amici nu vom putea fi. Propune. i să fiţi n continuare amici, cine ştie poate o să ajungă să te cunoscă mai bine şi să îşi schimbe părerea.
Take care şi mult succes, VD.