| anonim_4396 a întrebat:

Deci...de cateva zile mi-am inceput viata sexuala, de fapt nu pot sa-i zic viata sexuala. si-a bagat-o de 3 ori fata prezervativ si i-am zis sa inceteze, asta s-a intamplat doar de 2 ori. am auzit de curand ca pot face cancer ovarian de la asa ceva si ma gandesc, ca daca tot nu si-a dat drumul si nu s-a putut numi act sexual in toata regula ( desi sunt dezvirginata ) sa nu mai fac asta pana pe la 16-17 ani. deci, as vrea si eu sa stiu, eu am 15 ani aproape, vreau sa stiu exact la ce risc ma supun daca nu-mi mai continui viata sexuala sau daca mi-o continui la ce riscuri ma supun?

3 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Daca ti-o continui, foloseste un prezervativwinking. Asta e sfatul meu.

| jasmine73 a răspuns:

Ai gresit deja acceptand, nu ai varsta corespunzatoare sa-ti incepi viata sexuala, daca vei continua vei avea deceptii si poate te alegi si cu un copil, mai bine asteapta

| adellutza a răspuns:

Pai eu cred ca nu te supui la absolut niciun risc daca nu iti vei mai continua viata sexuala pana la varsta corespunzatoare... dar daca o vei continua te supui la riscul de a trezi maikta la usa cu un copil cu copil in bratelaughing