| DianaAndreea90 a întrebat:

Deci

de la un timp am fata mai rosie, cred ca probabil si de la cosuri si altele
Dar nu stiu vreau sa o am din nou asa mai galbuie

stie cineva ceva?

:*

sau ceva bun pentru acnee si punte negre

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru toate problemele tale îţi sugerez un singur răspuns : dermatologul. Dacă îţi doreşti să scapi de toate problemele astea şi cu adevărat să scapi, nu doar să iei tratament din ce auzi care nu au niciun efect, cere trimitere de la medicul de familie, la dermatolog. Baftă!

| ladygaga_9914 a răspuns:

Mda. si eu sunt la fel.
de la cosuri am fata mai rosie.
Iti recomand Zinerytwinking e ff bun pentru orice tip de ten cu probleme de cosuri/acnee

L`am incercat o perioada si apoi l`am lasat si iar mi-au aparut acum cosurile
Si acum vreau sa-l cumpar din nou
happy