| rosesoana a întrebat:

Stie cineva cat timp ramane fata rosie dupa peelingul facial pentru acnee? si daca sunt rezultate vizibile?

3 răspunsuri:
| RalucaDeseneaza a răspuns:

Depinde cat de "fragil" e tenul tau.Eu mi-am facut peeling si nu mi-a ramas decat 1 ora rosie fata si a dat rezultat dupa 2 zile.iti recomand sa'l faci seara ca sa-ti treaca roseala mai repede:d

| rosesoana explică (pentru RalucaDeseneaza):

Ai avut probleme cu acneea? Pt ca eu de aceea mi-am facut peeling...si o sa mai fac inca 3 sedinte.La tine s-au vazut rezultatele?

| RalucaDeseneaza a răspuns:

S'au vazut rezultatele.Tu ai acnee dinaia puternica sau aca.mai multe cosulete?