| χZαнαяєℓ a întrebat:

Deci este o tipă dede_8869 parcă şi, nu ştiu, parcă a înnebunit. La fiecare întrebare la care-i răspund îmi dă fundă. Oare de ce? Şi dacă vă uitaţi a pus o înrebare dacă vă place de xZăhărel, adică de mine. Sau, nu stiţi cine este? Este ciudată tare. =]].

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sunt fete care isi fac nickname de baiat si baieti cu nickname de fata in TPU asa ca te poti astepta de la multe. Sau e lezbiana.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii place de tine.

| χZαнαяєℓ explică (pentru mgtow):

Eu cred că e fată.

| χZαнαяєℓ explică (pentru mgtow):

Da, de fapt ai dreptate.

| mgtow a răspuns (pentru χZαнαяєℓ):

Sunt fete care isi fac nickname de baiat si baieti cu nickname de fata in TPU asa ca te poti astepta de la multe. Sau e lezbiana.

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Aide' mă laughing, fi sinceră și recunoaște că e cont făcut de tine pentru funde yawn.

| χZαнαяєℓ explică (pentru PerfectlyImperfect):

Cont făcut de mine? Noo! Însă nu ar fi o idee rea. Adcă dacă vreau să primesc funde le cîştig corect. Nu în modul ăsta.