| Vreoproblema a întrebat:

Deci...este vorba despre un baiat care mi a zis ca ma place mult si vrea sa fie cu mine..doar ca nu vom putea sa ne vedem tot timpul si el va sta mai mult prin cartierul lui..desi stie ca si eu am putea veni cu prietenele mele sa stam cu el... tinand cont ca una din ele este cu un prieten de al lui.Si de aceea a spus ca nu ar fi corect sa avem o relatie si sa nu ne putem vedea si altele, mai ales pentru ca el sta mai mult prin skatepark..sa se dea si pana acum a mai renuntat pentru a avea timp si pentru mine.Practic ne purtam ca si cum am fi impreuna..gen fwb, doar ca sentimentele sunt reciproc.Si mai este o problema,desi eu inainte sa l fi cunoscut eu stateam cu cei din skatepark,pentru ca asa ne am intalnit,si nu ar avea de ce sa comenteze, dar el nu vrea ca aceea sa inceapa sa faca misto de mine..chiar daca ei cred ca suntem impreuna pentru ca ne au mai vazut. Nu stiu ce sa fac pentru ca i am spus ca nu ar trebui sa i pese si eu as merge pe unde sta el mai des,pentru ca si el vine pentru mine.dar imi place prea mult de el incat sa nu fiu cu el si totusi sa ne purtam ca si cum am fi. daca m as supara pe el ar zice ca a avut dreptate si nu l inteleg, si daca am avea o relatie nu ar merge, dar daca voi continua asa si nu ma voi supara daca mai are si alte treburi..si ne vom vedea in continuare, poate ca si ar da seama ca tin la el si nu m as supara pentru chestii de genul asta..si poate ca..ar merge, dar nu stiu ce sa fac.Desi anul asta voi fi cu el in liceu si ar fi destul de ciudat.Ce ziceti sa fac?

2 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Ai putea sa-i arati ce simti prin postarea ta pe TPU sau sa ii zici in fata tot ce ne-ai zis noua... eu zic ca merita adica daca te place nu ar trebui sa-i fie rusine cu tine! Bafta la baiatul asta "big grin

| BornToBeLoved a răspuns:

Ohh, ce va mai streseaza lumea asta