| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!love struck:* As dori si eu sfaturi in legatura cu ceva.Imi place un baiat si am fost impreuna.A stat cu mine doar pentru bani.Si mie ink imi place de el.Si ma tot ia de >sani:", imi da palme la >cuuur:"si nu stiu ce sa fac.Adik....nush,nu prea pot sal iert pentru ce mia facut.As vrea sa ma impac cu el, dar el nu vrea. Sfaturi?puppy dog eyespuppy dog eyes VA ROOG!

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Iubirea ta e cam oarba, el nu te-a iubit si nici nu o sa te iubesca face asta doar pentru bani, si din gesturile lui mie mi se pare ca nu vede altceva in dine decat o dama de compania, ca sa nu zic mai urat.El in tine nu vede decat o sursa de bani, si ce te face sa crezi ca el are sentimente pentru tine, daca ar fi avut, nu ar fi profitat de tine.Nu stiu cati ani ai, si cat de matura esti, dar mie mi se pare ca gandirea ta e cam copilaroasa si nu vezi adevarul, el PROFITA de tine in timp ce tu investesti iubire si sentimente, care sunt mai importante decat bani in el, lui nu ii pasa de tine, iti va da papuci fara probleme cand va gasi pe alta. Sfatul meu e sa-l dai uitarii, el a fost un esec in dragoste, a fost o eroare si cel mai bine ar fi sa-l uiti si sa cauti un bait care sa te iubeasca asa cum esti si sa nu profite de banii tai.

| d33a99 a răspuns (pentru JustMusic):

Mda,ai dreptate.ms de sfat happy

2 răspunsuri:
| Adelina004 a răspuns:

Eu zic sa o termini cu el... daca zici ca a stat cu tine doar pentru bani si chestii, el doar te foloseste. acum ca te ia de sani si ca iti da palme la fund asta poate iti place la el.dar el cand va gasi o alta fata se va desparti imediat de tine si va merge la ea...eu iti sugerez sa nu va impacati kiss