| Rugulet1 a întrebat:

Deci eu ma înțelegeam cu o fata care mi-a spus un secret pe care l-am divulgat unui prieten prost.Ea a aflat ca i-am spus secretul și s-a suparat pe mine. Cum pot sa repar?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Îți ceri scuze și poate cu timpul te va ierta.

| Mi828 a răspuns:

Spune-i ca îți pare foarte rau și ca nu știai ca el va spune ceva. Dar ai vrut sa ii ceri un sfat pentru ea. Și ca nu ai făcut-o cu intenție

| SasoriOfTheRedSand a răspuns:

Increderea se pierde foarte usor si se castiga groaznic de greu. Ce ai facut e intr-atat de mizerabil incat nu are cum sa mai aiba vreodata aceeasi incredere in tine. Poate te iarta, dar nu te uita.