| vinevine a întrebat:

Nu demult am aflat ca cea maii buna prietena a mea mia divulgat un secret unei fete cu care eu nu prea ma impac.ce sa fac? dau funda castigatorului

Răspuns Câştigător
| Walhalla a răspuns:

Hm...Fi sigura ca asa este, in primul rand. poate nu e adevarat..si incet-incet desparte-te de ea fara ura, asa am facut si eu cu persoanele asemenea. Daca faci scandal iti faci rau singura...nu rezolvi nimic, raceste-te fata de ea.Fa-ti alta prietena, eventual.Dar totul in timp, nu deodata

2 răspunsuri:
| DodyQkz a răspuns:

Astepti pana aflii un secret despre prietena ta si il folosesti astfel incat sa o faci sa sufere si daca chiar sunteti menite sa fiti prietene o sa va impacati voi dupa asta si nu o sa-i mai trebuiasca sa iti divulge secretele. Eu asa am facut si acum ma inteleg foarte bine cu prietena mea.

| BlackBanana a răspuns:

Ucide-o.