| Sebastian1236882 a întrebat:

Deci eu sunt pe grupul clasei si mi-e frica sa vorbesc pentru ca e o persoana in grup care nu ma place si mi-e frica ca o sa ma judece. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ori stai cu frica asta si ramai persoana care nu vrea sa vorbeasca ori te bagi in seama si iti faci prieteni si lasi prostiile despre ce cred altii. Crezi ca daca nu scrii, nu isi face cine stie ce parere despre asta? Orice ai face, lumea o sa comenteze. Fa ceea ce simti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă o să te judece, ce o să pățești?

| Wr3nch a răspuns:

O sa te judece oricum, ca scrii sau nu. Asa ca scrie si aia e.

| Nirvanaaa a răspuns:

Tu vorbește linistit pe grup, ce îți pasa de altii. De aia nu poți dormi tu noaptea ca te judeca cineva.