| anonim_4396 a întrebat:

O fata de la scoala face remarci subtile si urate pe seama mea si a prietenelor mele. Eu si prietenele mele suntem mai retrase,nu ne implicam chiar in orice. Aceasta fata a spus pe grupul clasei ca,,fetele din fata" (adica eu si cu ele; noi stam in fata) nu vorbesc pe acel grup. Mie cel putin nu imi place sa vorbesc pe acel grup si pe el nu vorbeste toata lumea, nu numai noi. Acea fata chiar este deranjanta. Ce sfat imi puteti da?

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Daca nu va implicati in orice, in asta de ce va bagati? Vedeti-va voi de prieteniile voastre si lasati-o pe ea in pace, daca nu doriti sa va fie prietena, desi nu e corect sa va faceti grupuri separate in aceeasi clasa. Ramane la alegerea voastra!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-o băgați în seamă, cel mai bine. De ce ți-ai pierde timpul gândindu-te la chestii inutile?

| Sherrrrdeley a răspuns:

Ce clasă sunteţi?