| diskjocket a întrebat:

Deci faza e ca profa noastra de mate s-a suparat pe noi (clasa de mate-info) ptc a prins trei colegi copiind tema in pauza, si a spus ca de acum in colo nu ne mai da teme si la teste ne descurcam (ne dadea teme din care urma sa dam test si explica exercitiile). Este o profa foarte apreciata si ne dorim o relatie buna cu ea, ce ar trebui sa facem ca sa o mai impacam?

Răspuns Câştigător
| SootheMySoul a răspuns:

Aaaaaaa...
Pai duceti-va la ea, cereti-va scuze si aratati-i ca voi chiar vreti sa invatati!
Crede-ma, este obligata sa va explice si sa va predea bine! Si nu cred ca ar strica sa purtati o discutie cu "copiatorii"!

2 răspunsuri:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Scuze, niste scuze si sa promitetii ca nu se mai repeta happy Si poate niste florii?

| NCN a răspuns:

Si eu si multi copiaza teme, castigati increderea, fiti cuminti activi etc...