| zooooza a întrebat:

OH! Am niste exercitii la matematica de ma ia durerea de cap!
Nu s-ar intampla asa daca profa ne-ar explica cum se rezolva. Faza e ca noua ne da teme din ceva ce NU am facut in clasa si tot ea se plange ca stam toata ora ca sa rezolvam tema! Nu stiu ce sa fac.Sa vrea sa ii spun dar imi e putin jena, iar pana ora de dirigentie o am miercuri.

9 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Puteti sa-i spuneti profesoarei fara nicio jena, sau puteti cere un pic de ajutor la prof de fizica / info, macar sa va dez o solutie.

A, inca ceva. Nu cred ca profesoara preda o lectie, de exemplu inductia matematica si la tema va da din module.

Incercati (desi e putin greu...) sa fiti cu un pas in fata profesoarei, adica macar sa cititi urmatoarea lectie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ti-ar trebui un meditator la matematica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda nici eu nu stiu sa fac ca sunt foarte grelecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau luiza si mie mie gruu si nu stiu sa fac mi-as dori sa fie mai usoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te doare capul schimbatil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa îi explici diriginte ce se intampla ca asa nu e corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu va spus cum se face
Mai bine o intrebati
Ca daca are la mai multe clase ora
Poate a uitat ca nu va predat.
Si din grasala a spus ca va predat acea letie.

| lovethewayyoulie a răspuns:

Buna, Luiza! Asta patesc si eu la limba Franceza. Desigur, iti este jena. si mie la fel... dar. trebuie cel putin sa ii spui dumneai ca vrei 100% sa iti faci temele si ca nu intelegi. Frica strica treaba! Mie nu mi. a fost jena... i-am explicat doamnei de Franceza fara nici o jena :p. Ai grija de tine kiss! By3-By3:*!