| IubesteEa a întrebat:

Deci ieri fostul meu iubit se uita la mine si am aflat de la la una iulia ca el e cu una cerina adica una pe care o urask ca cica isi scriau mesaje si am intrebat-o pe ea si a zis ca nu e cu el si ieri se uita un prieten de al lui la mine si ii spunea fostului sa se duca la mine sa vorbim despre ce credeti ca era vorba? si asa sa fie sa fie cu aia? voi ce credeti? app i-am dat mesaj daca vrea sa fie cu mine da sau nu voi ce credeti ce raspuns o sa imi spuna?

Răspuns Câştigător
| Damaris_8457 a răspuns:

Dar de ce te disperi atata dupa el thinking
Lasa`l pe el sa faca primul pas sa vina el la tine.
Nu`i mai da sms`uri nu`i mai zi nimic si daca vrea sa mai fie cu tine iti va spune el.
Daca nu.crede`ma mai is ff multi care poate asteapta sa fie cu tinewinking

2 răspunsuri:
| DanielxD a răspuns:

Nu cred ca trebuia sa faci tu primul pas.Trebuia sa il lasi sa vezi daca poate trai fara tine, daca nu facea ceva.Asa i-ai dat dovada ca esti disperata dupa el, si el poate sa faca ce vrea cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine il lasa-i sa faca el primul pas.