| Bucky0002 a întrebat:

Deci ies cu niste tipe care sunt destul de dragute, dar fata pe care eu o plac si eu simt ca ma place adica exista chimie si atractie. Doar ca ea mai are o prietena care si ea ma place si sunt foarte stresat sa nu cumva sa fac ceva gresit si sa stric tot. Sunt fucked up...idei?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

E simplu, o alegi pe aia care-ti place mai tare fizic, asta una, si apoi care e mai okey la fel de a fi, la caracter, la potriveala discutii, etc.
Ce sa strici, nu ai ce.

Sau daca merge cu ambele sa te distrezi, fa si asa, adica daca nu vrei ceva serios, oricum ai da-o, nu ai ce pierde.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Iesi doar cu una, fi natural, nu incerca sa "te incordezi " inutil si nu vorbi asa mult despre tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieși doar cu una, lasă joaca.