| spunks1 a întrebat:

Deci imi place de o fata... dar nu stiu cum sa o abordez...nu stiu ce sa vb cu ia cand ne intalnim in liceu...nu stiu ce sa-i zic ca sa vb mai mult cu mine...Ma ajutati...Add dj_muxy

4 răspunsuri:
| Bixelle a răspuns:

Esti sigur ca e doar chestia ca nu stii ce sa vb cu iabatting eyelashes? adica poate nici nu ai indeajuns tupeu ca sa vb raised eyebrows ...in fine...totul incepe cu buna ce faci... dupa poti sa o inviti la un suc ceva. o mai intrebi cum merge scoala si chesti din astea...tongue si la sf ii ceri idu de mess...succes! ...pup :*

| angella1972 a răspuns:

Eu i-as scrie o mica declaratie de dragoste, pe care i-as trimite-o prin altcineva in care am incredere ca nu-i va spune de la cine este, si a doua zi la fel, si m-as juca asa cateva zile. apoi i-as da o intalnire tot printr-un biletel ...si de-acolo te descurci tu. oricare fata iubeste romantismul, chiar daca e putin invechit. tine-ma la curent.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe asa : Allo, ce faci? Care e lectia ta preferata/ ce nota ai avut la testul respectiv! Si de acolo, ia'o mai departe! Intreab'o unde locuieste, adresa de mess, etc!

| adutu a răspuns:

Imi place de o fata... vreau sa vb cu dinsa dar nu pot, nu stiu ce sa vb... vreau sa stiu daca si ei ii place de mine...
ma ajuti?