| dreerullzXD a întrebat:

Deci. Imi place de un baiat de la o alta clasa si el ma tot analizeaza pana si cand vorbeste cu mine si imi zambeste cand vorbim si se uita mereu fix in ochii mei, iar intr-o excursie m-a intrebat daca imi place de un baiat si i-am zis ca nu, dar el m-a pus sa jur. Credeti ca ma place sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Adda_5780 a răspuns:

Da, te place. Vrea sa fiti impreuna si nu stie cum sa iti zica sperand ca tu sa faci totul mai usor. Faptul ca si tu il placi te ajuta, insa daca el nu stie degeaba xD. Spune`i ce simti intr-o convb p mess gen :s. Ai incredere in tine, intreaba-l daca lui ii place de cineva. Vezi ce spune si actioneaza. Prevad ca o sa fiti impreuna, asta daca nu e el prea timid :]]. succeeeeesbig hug

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| loricel a răspuns:

Eu cred ca te place si te-a intrebat daca placi pe cineva pentru ca tu sa faci primul pas si sa marturisesti. Poate este timid si nu are curaj sa spuna ce simte.

| dreerullzXD explică:

Mersii pentru raspunsuri>big grin

| Catalinutza05 a răspuns:

Daca te anlizeaza e un xeroxlaughing raspuns la mistosmug

| Iriinucca a răspuns:

El te iubeste si faptul ca atunci cand vorbiti te priveste fix in ochi inseamna ca te iubeste. Vrea sa se asigure ca nu esti cu altcineva si ca daca va fi ceva intre tine si el nu ar fi nici o problema.Te vrea doar pentru el si isi pregateste terenul! Daca si tie iti place de el atunci:go girl!