| sabinozaur a întrebat:

Deci imi place de un tip care nu stiu ma dispera! la inceput inainte sa vb vre`o leaca ne certam comentam unu la altu' si tot asa pana intr-un timp cand ne-am apropiat pentru ca am mers amandoi la un proiect comun.Ne intelegeam foarte bine evident eu eram indragostita nebuneste de el da de unde ca el avea pretena! Care e foarte urata tin sa va anunt! Si facea multe faze precum se uita la mine apoi o saruta pe ea. Ce`i asta? sau zicea ca pe mess suntem cei mai buni prieteni si fata in fata nu deci a facut foarte mult e faze care mi-ar putea da de inteles ca m`ar place.Cand vorbeste cu mine se uita la mine de sus pana jos are ochii gri off. mereu cand trec pe langa el trebuie sa`mi spuna ceva indiferent ce! Trebuie sa spuna! si. e aiurea pentru ca chiar imi place de el si nu stiu ce sa fac. Sa continui sau. nu? Prietenele mele imi din cate vad ele ca lui ii place personalitatea mea ii place sa`si petreaca timpu` cu mine. Nu stiu ce sa fac revin la intrebare sa continui sau nu?

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

Am avut o situatie asemanatoare.
Ii place sa te faca geloasa... cu asta ii dovedesti ca`l placi.
Presupun ca te place si el cat de putin, dar asculta`ma. baiatul asta nu stie ce vrea.
Daca sunteti chiar asa prieteni, pune`l in niste situatii [intreaba`l cum ar reactiona daca iubita l`ar insela, daca i`ar placea de alta fata.] si vezi cum si ce.
Bafta. :*

5 răspunsuri:
| StaRmAgiC a răspuns:

Pey e bine sa fii amica cu el, dar fii cat mai rece cu el.
Pentru ca poate el isi da seama ca tu il placi si face asta cu tot din adinsul sa vada ce zici si astea.
Orii discutii cu el pana la urma si va spuneti verde in fata,
sau devii mai indiferenta la vorbele lui si felul cum te priveste si nu ii mai dai atata importanta.
Pentru ca pana la urma tie iti faci rau si nu lui.
Iar chestiile pe care le face el sunt destul de copilaresti:-J

| ÅñdRa a răspuns:

Cred ca vrea doar sa se joace cu tine...nimic serios.Nuti fa sperante degeaba nu meritahappy

| @@ a răspuns:

Acum ascult melodiile de la lord of the rings si ma sperielaughing
stiu ca nu are legatura cu intrebarea ta

| Doa'Do a răspuns:

Ce sa zic, asa eram eu in clasa a 6 a cu un baiat mai mare cu un an decat mine. Ce-i drept era mai rusinos pe atunci thinking! Revenim la intrebarea ta. Deci, spui ca face anumite faze care te-ar putea face sa crezi ca te place? Comporta-te ca el si sa vedem ce zice el in situatiile respective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faze de 2 lei, fa si tu aceleasi lucruri, sau intoarce-i spatele, nu este serios, lasa-l cu fufa lu si pune si tu mana pe un baiat in prezenta lui mai indecent si uita-te si tu la el.