| LoV322 a întrebat:

Deci in seara asta am fost muscata de un caine, mai mult capsata de abia am simtit muscatura dar totusi mi.a lasat urme.Eu nu mai vazusem cainele pana atunci si nici nu imi e frica de ei. Eram cu o fata si a dat sa o apuce pe ea intai si a tras piciorul iar imediat ma apucat pe mine, iar dupa 4-5 secunde mi.a dat drumul si a plecat. Le-am spus la ai mei iar ei dar nu au dat doi bani pe cele intamplate mi.au spus ca nu am nimic...si mama a fost muscata de cainele bunicului dar nici ea nu a fost la doctor si o durea foarte tare dar a dat cu alcool si atat.

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

Incearca sa dai cu spirt, sau ceva! Daca ti-a dat sangele...atunci, te sfatuiesc sa mergi la medic! Daca nu ti-a dat sangele, esti ok! O sa traiestiwinking

1 răspuns:
| Pufffx a răspuns:

Dati cu spirt si ia niste antibiotic daca vezi schimbari aiurea du-te la doctor.