| Andreea_Deea_1999_quMo a întrebat:

Astazi am avut visuri foarte interesante, daca cineva stie semnificatia lor, dau funda. big grin
A inceput asa: Eram in drum spre mare cand eu cu familia mea ne-am cazat la un hotel. Si fiindca a fost un drum lung si foarte calduros, am mers sa fac un dus, vine sora-mea sa-mi spuna ca ma asteapta toti sa vin pe plaja cu ei. Apoi vine un derbedeu si pervers sa ma vada in pielea goala. Eu m-am acoperit cat am putut de repede. Iar el de colo zice, hei, ma ajutati sa folosesc telecomanda? Eu si sora-mea am inceput sa urlam la el in felul asta: Mincinosule, ai venit aici doar sa vezi o fata in pielea goala, pleaca de aici perversule, sau o sa chemam securitatea! Iar apoi, dupa ce m-am terminat de imbracat, mi-am ascuns toate lucrurile pe fundul cosului de gunoi, astfel incat sa nu observe ca sunt acolo. tongue
Dar dintr-o data mi-era frica sa nu intre niciun bandit in camera mea de hotel, iar apoi am inchis toate geamurile, am tras perdelele si in momentul acela, intra mama nu stiu cum, fiindca incuiasem si usa aceea, iar apoi ma trezisem. Apoi am adormit la loc si am visat ca tot sunt la mare, dar de data asta am visat ca o pisica vine la mine si mi-a zis sa o urmez. Iar ea m-a dus printr-un tunel de la hotel spre plaja. Mi-a zis ca sanatatea mintala a mamei se va deteriora. O vedeam acolo cu tata si cu fosta mea profesoara de romana clasele 5-8. Apoi iarasi m-am trezit. Si cand m-am culcat la loc am visat ca ma plimb in jurul plajei, iar apoi ma intorc la hotel. Si vine o prietena sa-mi spuna, ca o prietena de a mea nu e adevarata. Apoi a venit prietena asa zisa "neadevarata" si a inceput sa cante melodia numita: titanium. Si in noaptea aceea cand m-am culcat (in vis) ii aveam pe copiii mei langa mine si simteam miros de fum, si asa m-am trezit.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Http://www.visele.ro/

Pentru fiecare semnificatie gen cum ai zis mai sus pisica, hot le pui la cautare si ai sa gasesti raspunsurile.