| anonim_4396 a întrebat:

Deci..la liceu la mine este un baiat din alta clasa care atunci cand ne intalnim pe hol sau in cantina, se uita in ochii mei si cateodata atunci cand il observ ca se uita la mine, isi muta privirea in alta parte.In vara acest baiat a fost la acelasi local cu mine si ma privea iar prietena mea a mers la el si la prieteni lui pe care ii cunostea iar el a intrebat de mine, cine sunt dar ea nu ii a spus.Acum ca l-am revazut..nu inteleg daca ma place sau nu. Daca ma place de ce nu vine la mine sa vorbim?

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Bună!
Probabil are prietenă, iar tu îl atragi într-un anumit fel. Ce lucruri şti despre el? Poate e genul de băiat care aşteaptă ca fata să facă primul pas. Ar trebui să-ţi clarifici aceste nelămuriri. N-ai putea să o întrebi pe prietena ta? Cea care îl cunoaşte? happy
Baftă!