| FoxXy_5632 a întrebat:

Deci la toamna o sa fiu si eu la liceu. imi place romana biologia istoria geografia, istoria, chimia si unpic fizica urasc mate, engleza franceza
:X unde as putea da

5 răspunsuri:
| Miha1308 a răspuns:

Daca vrei scapi cu totul de matematica ar fi ideal un profil uman, filologia, dar avand in vedere ca nu iti prea plac franceza engleza nu da acolo.Eu de exemplu am terminat un liceu german(faceam totul in lb germana) dar ca profil stiinte ale naturii.Am facut multa fizica, chimie, biologie dar si matematica.

| BUFU_7128 a răspuns:

Filologie, Stiinte socialehappy,. sper ca am ajutathappy

| BoBBy a răspuns:

La biologie-chimie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Geografie: http://geografilia.blogspot.com

| deea_3790 a răspuns:

La filologie sau stinte umane la fiologie este romana latina limbi straine, latina si la uman restul geografie biologie da la filologie in a 11 nu mai faci nici mate nici chimie nici fizica