| anonim_4396 a întrebat:

Deci ma enerveaza mai toate fetele laughing dar nu stiu de ce!
unele se uita asa ciudat, urat iar altele prin felul lor de a fi prea. prea. prea pitzi prea increzute nu le suport.
Am doar prieteni( baieti ) fete poate 2 nici alea.
P. S : Sunt fata

Răspuns Câştigător
| Mysteriousdream a răspuns:

Mai bine fara ele decat sa stai cu piti si sa te vorbeasca pe la spate. fetele sunt piti pentru ca vor sa atraga baietii, tu deja faci asta de aceea baietii roiesc in jurul tauwinking oricum prietene nu gasesti la tot pasul.ai rabdare sunt sigura ca o sa gasesti pe cineva pe placul tau...incearca sa cunosti mai multa lume.pe facebook si din astea, sau chiar aici pe TPU.din atatea utilizatoare sunt sigura ca macar una va fi pe placvul tau
P.S. si eu uracs pitilaughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lume proasta in casa noastra asa ar veni vorba (casa e planeta terra).

| Miina a răspuns:

Probabil oi fi geloasa pe ele?
Sau poate nu te suporta ele.
Cine stie. Poate ar trebui sa te schimbi si tu, sa mai stai si cu fete. Daca nu vrei sa-ti scoata altii vorbe[sa te barfeasca].Ti-o spun din proprie experienta.
Funda?puppy dog eyes?

| September_4498 a răspuns:

Cam in aceeasi situatie sunt si euhappy Gandeste-te ca unele se poarta urat pentru ca sunt invidioase pe tine. Ignora-le sau incearca totusi sa te impaci cu ele. Asta e...nu toata lumea agreeaza pe toata lumea.