| anonim_4396 a întrebat:

Urgent, am nevoie de cineva care sa le aibe cu legea politiei ce face referinta la simboluri fasciste. Vreau sa dau comanda de u n tricou, si la cum sunt politistii in ziua de azi, mi-e sa nu fiu saltat din cauza ca are vulturul pe el : http://www.bestial.ro/......a881.html, desi nu are crucea de fier sau zvastica. Sa raspunda doar cei care stiu, va rog ^_^.

1 răspuns:
| Mussette a răspuns:

Nu cred ca te vor salta, atat timp cat nu-i vorb de un manifes. Daca vulturul pe care il vrei e un simbol interzis...
Am vazut la cineva cercei cu zvastica si nu a patit ceva. happy