| ofataoarecare123 a întrebat:

Deci menstruatia mi-a venit luni si m-a tinut pana miercuri si azi mi-a venit si nu stiu ce sa cred din asta sad

5 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Cati ani ai? Iei anticonceptionale?
Daca nu, poate e o dereglare si e doar spotting, scurgeri minore care iti vor trece in 1-2 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| AutumnDay a răspuns (pentru ofataoarecare123):

Atunci e o dereglare. La varsta ta nu e ok sa iei vreun tratament pentru reglarea menstruatiei. Se va regla in timp. Cand eram cam ca tine si pana la 15-16 ani aveam perioade in care imi curgea normal in primele 3 zile, apoi se oprea o zi intreaga sau 2 si apoi ma trezeam din nou cu sangerari abundente chiar, care ma tineau 1-2 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| domuta25 a răspuns:

Se intampla. Nu te panica. Doar sa fi tot timpul precatita cu tampoane la tine