| LoveForShania a întrebat:

Deci mi-am cumparat un MP3 player si l`am bagat in calculator cu USB respectiv, si acum nu stiu de unde sa bag muzica. Adica imi trebuie vreun program sau ceva? Stiu ca la telefon imi trebuia un program care imi deschidea toate fisierele, si de acolo alegeam ce vreau sa trimit pe telefon. Dar si la MP3 player trebuie? Imi puteti spune niste instructiuni? Cum se face, de unde se ia programul? Craciun fericit!

Răspuns Câştigător
| justmeesb a răspuns:

Nu e nevoie de nici un program, dupa ce ai pus usb in calculator si e conectat la MP3 te uiti la my computer si o sa vezi ca-ti apare acolo ceva in plus, e ca un fel de stick, poate aparea numele firmai MP3-ului sau new device, si muzica o pui exact ca pe un stick. MP3-ul e ca o memorie doar ca pui melodii acolo, il folosesti ca pe un stick. sper ca ai inteles si merge.pa

4 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Pai introduci usb-ul
si se deschide acel folder gol si dai un click pe melodia care vrei sa o pui pe mp3 si tragi cu moouseul pana le bagi in folder.si gatabig grin
Funda?

| curiozitatea a răspuns:

Pai...introduci usb-ul. si ti se deschide pe monitor un folder de la mp3 si dai un click pe melodia din calculator pe care vrei sa o pui pe mp3 deci click dreapta pe melodie si dai "cut" si te duci cu mouseul pana la folderul gol unde dai click in gol. click dreapta si dai "paste." si e gata big grin
funda?

| cocosnucifera a răspuns:

La majoritatea MP3-urilor nu-ti trebuie nici un program, in general copiezi muzica( trebuie sa fie in format mp3) direct in foldarul care iti apare in My Computer cand bagi mp3-ul in Calculator.

| deutzika a răspuns:

Eu cand bag MP3-ul in USB nu imi apare nimic nici in my computer nici destop plzz ajutati-ma nu stiu ce are