| Madaba04 a întrebat:

Deci mie mi-a venit prima data ciclul in data de 17 septembrie 2011 la 12 ani si a 2-a oara mi-a venit in a 3-a mi-a venit si si a 4-a oara dar mi-a venit in 28 si m-a tinut 6 zile adica pana in 3 sau 4 ianuarie 2012 voi credeti ca luna asta o sa-mi vina daca m-a tinut din luna decembrie si in ianuarie? ca na nu poate sa vina ciclul de 2 ori intr-o luna? aaa si fac si inot si stiti voi ca nanam voie sa intru in apa stiti ceva ce sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| LiviuCris a răspuns:

Du-te la ginecolog spune-i si o sa iti dea tratament cu anticonceptionale!

1 răspuns:
| Alexy271 a răspuns:

Anticonceptionale la 12 ani nu cred ca o sa iti dea nimeni. E normal sa vina asa, fiindca e la inceput. Doar de la varsta de 16 ani incepe sa iti vina regulat. Si eu imi amintesc ca imi venea o data la 2 saptamani. Dar acum sa reglat. happy