| DeReglat a întrebat:

Deci noi pe 13 începem școala și eu ma voi întâlni cu fosta prietenă foarte des deoarece are clasa lângă mine...pff și eu i-am dat ignor pe mess pe motivu că vreau să o uit și chiar vreau asta.
Voi ce sfaturi îmi dați cum să ma comport față de ea, sau ce sa fac.
Mulțumesc mult! pentru răspunsurile calumea

Răspuns Câştigător
| annutza a răspuns:

Pai trateaz-o cu indiferentza...si daca chiar e nevoie sa vorbeste cu ea vorbeste strictul necesar. daca ai mai mult tupeu, spune-i ca nu mai vrei sa ai de-aface cu eahee hee... funda? pls

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Salut si atat.Cand te-ai bagat cu ea trebuia sa iti in considerare si aceasta posibilitatewinking

| traficanta a răspuns:

Daca tu esti ala de la avatar. esti prea bun love struck

| CactusFlower a răspuns:

Spune-i ce simti cu adevarat. Spune-i de ce ai facut toate astea si roag-o sa te inteleaga. E cam greu, dar se merita. Dupa ce le-ai spus, comporta-te ca atare, sa nu faci ceva prostii fata de ea, ar fi foarte urat din partea ta. Oricum, bafta! Numai bine! AZZ

| Satana a răspuns:

Ii spui ca totul s`a terminat, ca nu o sa mearga, ai vazut destule filme, improvizeaza.Ca si un om normal, NU CUMVA, DECI NU CUMVA sa dai semne ca suferi.Be a man.

| 0214 a răspuns:

Pai eu as vb ca si cu un prieten si daca incearca sa se dea la tine pur si simplu o ignori. sper ca team fost de folos big grin

| DeReglat explică:

De ce am putut da doar o fundasad, si doar la un singur om.

| lexya::.. a răspuns:

Buna. deci. depinde si de caracterul tau. de felul in care te comporti in general cu lumea daca esti genul "dur" iti dau seama ca nu poti sa te lasi mai moalle. dar pana la urma parerea mea este sa te gandesti ff bine ce vrei. si in cazul in care vrei sa o uiti nu te uiti spre ea, si ea daca are aceleasi sentimente si vrea sa te uite nu se va uita, dar in cazul in care te opreste sau te saluta (cea ce te face sa o saluti si tu ca nu e frum sa nu saluti, te opresti si vb deschis cu ea ). ii spui ca aceasta relatie a luat sfarsit, ca nu sunteti potriviti si cel mai bine ar fi sa ramaneti simpli amici. si ea daca e isteata tace si zice dalaughing. mah bafta :* fi sincer si zi ce simti. acum imi dai funditahappybig grin sper sa te ajute

| Bi3ncut4 a răspuns:

Pai trateaz-o cu indiferenta si incearca sa uiti ca este in scoala cu tine. spune-i clar ca nu te intereseaza sa mai ai de aface cu ea, nu o mai baga in seama. tu daca te feresti de ea o sa isi dea seama ca inca mai ai un sentimente pentru ea. ffi tareeee! fa cum tiam spus. funda? te rog frumos