| byenkutzyk a întrebat:

laughingDeci nu se poate asa cevasadMa apuc si eu de un regim...Reusesc sa tin 3-4 zile si dupa aia imi vine prea foame si nu pot sa mai rezistlaughingNu stiu ce sa mai fac ca sa tin macar 2 saptamani un regim in care sa slabesc 5 kghee heeNu rezistrolling on the floorAdica tin regim 3 zile si dupa 3 zile mananc cat nu am mancat in alea trei zile si pun tot la locrolling on the floorPoate chiar mai multwhistlinglaughingVoi ce ati facut in cazul asta? Sau ce ati face ca sa va potoliti foamea?hee heeAdevarul e ca nu am mai tinut niciodata regim...Si acum cand m-am decis sa tin nu stiu cum sa fac si parintii ma mai si bat la cap sa pun mana sa mananc ca ma imbolnavesclaughingAr fi bun un regim in care sa nu ma infometezlaughing... Daca stiti si vreun regim care da rezultate in doua saptamani macar 5 kg spune-tibig grin...Am nevoie de sfaturisadVa multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
| pam_pam a răspuns:

Cea mai amre greseala e sa t einfometezi. Pntru inceput, iti zic cum fac eu. Alerg uneori seara cate o ora, cu muzica la casti, iar la mese, incerc sa nu mai pun farfuria cu varf. Asta treptat iti micsoreaza stomacul, si in timp, nu vei mai avea nevoie de cabntitati mari pentru a ajunge la senzatia de satietate. Si incearca sa pastrezi cele 3 mese. Eu una nu pot manca dimineaza, iar seara am grija s anul mananc ma tarziu de 7-8. sta pentu ca ma culc dupa 12. In schimb, ultima masa trebuie inainte cu cel putin 4 ore sa te bagi in pat. Bafta!

5 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Daca faci sport regulat si te tii de el slabesti

| Wtf9000 a răspuns:

Ce trebuie tu sa stii e ca nu prin regim pierzi greutate, ci prin mult sport.

| viki a răspuns:

Stii ca am aceeasi problema ca si tine?laughing

| goruna a răspuns:

Adevarat, trebuie sa alternezi sportul cu regimul alimentar. uita de Mc Donald's, de shaorme big grin, si da'i bataie cu raionul "legume-fructe" big grin
iar daca poti, incearca sa nu-ti faci siesta dupa ce-ai mancat. in felul asta organismul n'are timp sa asimileze. ia'ti bicicleta sau mergi pe jos la servici. totul tine de vointa, dar e si autosugestia la mijloc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba aceea"am tinut regim 14 zile si am pierdut doua saptamani"!