| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu stiu ce sa facsad Fosta lui prietena se baga intre noistraight face Ieri era in acelasi loc unde era si prietenul meu, ea era cu fetele si el statea cu baietiistraight face Nu a bagat-o in seama, iar ea i-a luat hanoracul si nu vrea sa i-l dealaughingpe bune pare si comiclaughingdar nu vrea sa-i mai dea hanoracul pana ce nu vine el la ea sa-l iastraight face Si prietenele ei fac orice numai sa vrb despre ei(adica despre vremea cand prietenul meu era cu ea) Am vrb cu prietenul meu la modul cel mai serios, l-am pus sa aleaga intre mine si ea, si mi-a zis ca daca nu ma iubea nu statea timp de aproape 10 luni cu mine, ca putea sa ramana cu ea. Dar totusi cred ca o sa ajungem sa ne despartim din cauza ei, pentru ca si eu sunt destul de geloasa si nu mai suportstraight face am vrb si cu aia, m-am certat rau de tot cu ea. Dar ea a zis ca face ce vrea si multe chestii. Voi ce credeti? sa ma despart de elcryingar fi ultimul lucru pe care mi l-as dori, dar nici asa nu pot sta:-| Ce ma sfatuiti sa fac?

Multumesc pentru sfaturi si scuzati >romanul:":d
>big grin

Răspuns Câştigător
| niiil a răspuns:

Stii bunahappy in primul rand nu prea merita sa te injosesti asa in fata unei fete care nu stiu care nu intelge situatia daca el nu mai vrea sa fie cu ea si te vrea pe tine sa i spuna si ei lucrul asta in fata poate o potoleste happy dar tu incearca sa eviti dialogu si polemica cu ea pentru ca ea se amuza si se enerveaaza dar el se amuza mai mult pentru tot ca se cearta doua pentru elwinking daca el nu-i da atentie fetei aleia e perfectbatting eyelashes.zii sa o potoleasca e baiat sa i spuna n fata mai fetito ggata hooo nu te mai vreau nu intelegi? sa o ia asa directhee hee

2 răspunsuri:
| D3eaa a răspuns:

Buna.deci eu in primul rand daca mi'ar fi zis asa ''daca nu te iubeam.''ma desparteam de el da in timp cea zis ca aveti aproape10 luni nu merita sa risti du-te si zi alia ca sa il lase dracu in paceca nu mai are nici o legatura cu el poate sunt doar prieteni...si daca nici asa nu intelege du-te la prietenele ei sau chiar iubitul ei daca are si fate prietena cu ele fara sa stie ea si o sa vezi ca o sa simta gelozia pe care o simti tu.cand va afla. poate se invata minte big grin succes

| croko89 a răspuns:

Sfatul meu de baiat dai papuci ca te insheala pe fata! normal ca daca aia nu mai avea treaba cu el nu ii lua hanoracul sau faze de genu... ii zicea doar buna cf si atat straight face! in rest treaba ta... e alegerea ta nu se cere sfaturi pentru asa ceva mai ales ca e de ras lumea o sa te creada disperata!