| Andrei1727937 a întrebat:

Salut, scuzati daca am gresit categoria. Am o iubita... sau am avut, e in alta tara. Problema este urmatoarea, ea joaca un joc si ieri a intrat intr-o alianta. A vorbit ceva cu un baiat de acolo si a facut o poza la ceva de pe joc sa imi arate dar a ascuns conversatia dar tot am vazut un mesaj mic. Ea spune ca e in alianta aia pentru bonusuri si eu i-am spus ca poate sa se duca in alta dar nu vreau sa ramana acolo, daca ramane in alianta asta ma despart de ea, sa aleaga dintre mine sau alianta&baiatul ala. Ea a zis ca sa aleg eu daca am incredere in ea sau nu si eu i-am spus ca daca vrea asta trebuie sa paraseasca alianta si sa se duca in alta. A zis ca nu. Si i-am raspuns : deci i-ai ales pe ei, ok. Si ea dupa a raspuns : deci ai ales sa nu ai incredere in mine, pa. Ce incredere sa am cand acum 1 an m-a inselat? Dupa ce ne-am certat si nu am mai vorbit cateva zile a iesit cu altul etc. Ce ziceti sa fac? Nu prea as vrea sa o pierd dar m-am gandit si daca acceptam asta eram luat de prost, poate am scapat de o curva... chiar daca tin la ea. Ce ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Uhm....ca jucator in alianta iti spun ca nici eu nu as pleca doar asa. creezi niste conexiuni cu oamenii cu care joci. Te atasezi. Dar avand in vedere ca ea are antecedente....numai pentru alea si trebuia sa o lasi de mult.

| Andrei1727937 explică (pentru sofisis):

Si niste persoane dintr-un joc sunt mai importante decat o relatie reala?

| sofisis a răspuns (pentru Andrei1727937):

Sincer la mine ar fi vorba de principiu, nu de virtual sau real.

| Andrei1727937 explică (pentru sofisis):

Scuze, am vrut sa ii raspund lui Violetta2022 nu tie

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Manipularea si controlul asta nu te vor ajuta niciodata in viata, fiindca nu ai nici un drept sa impui cuiva ce sa aleaga!
O relatie virtuala, ramane o relatie usoara si fara importanta!
Curva este doar in capul tau, fiindca nu vrea sa faca ceea ce tu vrei sa-i impui, dar asta nu este un comporatment de om normal, dimpotriva!

Jenant, sa fii incapabil sa intelegi ca un rahat de joc nu inseamna inselat si nici curvaraseala, dar misoginismul nu te va ajuat niciodata sa ai o relatie nromala cu o fata/ femeie, daca nue sti capabil sa o respecti si sa-i dai libertataea de alegere.

| Andrei1727937 explică (pentru Violleta2022):

Relatie virtuala daca am facut si sex cu ea? Serios?

| Andrei1727937 explică (pentru Violleta2022):

Daca am facut sex cu ea e o relatie virtuala?

| Violleta2022 a răspuns:

Hai sictir, tigane!

| Sofer a răspuns:

Din momentul acela când te-a înșelat a trebuit sa o lași balta ca nu e fata serioasa. Timpul tău e prețios! Nu îl mai pierde cu fete din astea.

| Crackman a răspuns:

Daca te a mai inselat... Ce te face sa crezi ca nu o face iar

| Maraa345 a răspuns:

Da-i pace.